پروفایل شرکت

تکاپو یک شرکت مدیریت در طراحی، مهندسی، فروش و بازاریابی است که در سال 2004 تاسیس شده تا پروژه های صنعتی مربوط به امکان سنجی، ساخت و ساز و طراحی کارخانجات، به ویژه کارخانجات سیمان را بر عهده بگیرد. سیستم ما همیشه بر اساس قوانین بین المللی  تصویب شده، همین طور روش های خیلی پیشرفته عمل می کند. به این ترتیب، ما قادر به انجام هر نوع کسب و کار با انواع مشتریان در سراسر جهان هستیم. ماموریت ما این است که به مشتریان خود برترین برنامه ریزی، آموزش، اجرا، تجهیزات و مشاوره فنی را ارائه دهیم، که شامل استفاده کامل از منابع ما از قبیل مدیران و مهندسان متخصص، دانش عملیاتی، اطمینان بازار، تجهیزات بسیار مدرن فنی وایمنی زیست محیطی می باشد. خدمات اصلی ما عبارتند از اجرای مرحله برنامه ریزی و طراحی، نظارت بر فرایند ساخت و ساز، نصب سیستم های عملیاتی / تجهیزات، ارائه آموزش های ماهرانه و ارائه پیشنهادات برای سودآوری بهینه.

شرکت تکاپو در طول مدت  تاسیس خود ،  بارها و بارها شایستگی خود را در راضی نگه داشتن مشتری ثابت کرده با بوجود آوردن روش هایی که نتیجه ی آن تلاش های سود آوری  بوده، در حالی که قوانین اخلاقی تجارت و رفتار حفظ نموده. علاوه بر این، شرکت تکاپو به موفقیت خود ادامه خواهد داد تا نامش در دنیای کسب و کار نهادینه شود. مشتریان ما، در دسته های زیر قرار می گیرند: تولید، صنعت،بنا، فناوری، عرضه، پژوهش و بازاریابی. تکاپو افتخار میکند که سرمایه گذارانی مانند پارس منترا، صنعت لون، شرکت سیراف، شرکت فرینه و احداث صنعت دارد. این نهادها به طور کامل  به قابلیت شرکت تکاپو در جهت انجام وظایف در راستای جلب رضایت و سودآوری اعتقاد دارند. مشتریان ما همواره آنچه را که برای آن معامله کرده اند به دست آورده اند. تا کنون، پروژه های تکمیل شده ما بیش از 800 میلیون دلار بوده است. اطلاعات مالی بیشتر درصورت درخواست ارائه می گردد.

تکاپو دارای گواهینامه های لازمه می باشد برای کار به طور قانونی در هر کشوری از دنیا که نیاز به کارخانه های سیمان، تجهیزات، قطعات، ماشین آلات، مشاوره فنی، مدیریت ساخت و مشاوره در امکان سنجی پروژه ها دارد یا هرگونه خدمات دیگری  مربوط به طراحی، مهندسی و صنعت ساخت و ساز باشد. نسخه هایی از گواهینامه های ما ضمیمه گردیده است.

 

 

 

Certificate-11

Certificate-11

Certificate-10

Certificate-10

Certificate-9

Certificate-9

Certificate-8

Certificate-8

Certificate-7

Certificate-7

Certificate-6

Certificate-6

Certificate-5

Certificate-5

Certificate-4

Certificate-4

Certificate-3

Certificate-3

Certificate-2

Certificate-2

Certificate-1

Certificate-1