سهامداران

تکاپو معتقد است تک تک کارمندان این شرکت یک دارایی در راستای رسیدن به موفقیت در این شرکت هستند، هر چند شخصیت های کلیدی زیر این شرکت را  چیزی که امروز هست به وجود آورده اند:

آقای رئوف حمیدزاده مقدم با سمت مدیر عامل (GM) دارای تجربه فراوان در زمینه اجرای طرح، نظارت عملیاتی، مدیریت پروژه، بازاریابی، پشتیبانی فنی و مراحل کل ساخت و ساز می باشد. او در سال 1992 حرفه خود را در طراحی مهندسی آغاز کرد و از آن زمان به طور موفقیت آمیزی پیشرفت خود را ادامه داده است. او چندین سمت مانند سرپرست فنی، مدیر پروژه، مدیر کارخانه، معاون مدیر و مدیر کل داشته است. او یک عضو مهمی در سازماندهی کلی تکاپو می باشد.

آقای بهلول امیری مدیر اصلی اجرایی شرکت است که حرفه او شامل دانش تخصصی در زمینه نظارت، مدیریت، اجرای طراحی، تجهیزات و ماشین آلات می باشد. او حرفه ی خود را در سال 1980 به عنوان متصدی ناظر آغاز کرد و به طور پیوسته موفقیت شغلی خود را بهبود بخشید. ایشان چه به عنوان سرپرست، مدیر اجرایی، مدیر کارخانه یا مدیر عامل، استعداد خود را در رهبری  بارها و بارها اثبات نموده.

آقای ماشالله پورکمالی مدیر ارشد مالی (CFO)دارای تجربه زیادی در امور مالی، بازاریابی و منابع انسانی است. او موفقیت شغلی خود را به عنوان یک مدیر مالی در سال 1982 آغاز کرد که تاثیر زیادی در صنعت داشته است. او دارای عنوان های شغلی مانند مدیر مالی و معاون مدیر بوده و اکنون عضو هیئت مدیره شرکت تکاپوست.

آقای محمد کشمیری دارای مقام مهندس ارشد در تکاپوست. او با کارشناسی خود کمک های شایانی به موفقیت این شرکت نموده است. او در سال 1990 کار خود را به عنوان یک هماهنگ کننده پروژه آغاز کرد و سمت های دیگری همچون سرپرست پروژه، مهندس مدیریت و مشاور ارشد مهندسی ارایه کرده است.

آقای رضا عظیمی مدیر مالی تکاپو است که در سال 2000 کار خود را آغاز کرده و در زمینه کاری خود بسیار موفق است و تکاپو  در تجارت کلان او را مورد اعتماد قرارد می دهد.

آقای رامین ابراهیمی مدیر فروش تکاپوست. از طریق مهارت های حرفه ای، او معامله های بسیاری را برای تکاپو به ارمغان آورده است. تکاپو در توانایی های او  اعتقاد کامل دارد.

آقای بیژن ربیعی مقام مدیر توسعه تجارت بین الملی را در بر دارد که روابط تجاری خارجی بسیاری را برای شرکت ایجاد کرده است. مهارت های ایشان در معاملات تجاری دیپلماتیک برای شرکت تکاپو بسیار ارزشمند است.

سهامداران

  آقای رئوف حمیدزاده مقدم/مدیرعامل

تعداد سهام درصد سهام
2,700,000 27%

آقای ماشالله پورکمالی / مدیر ارشد مالی

تعداد سهام درصد سهام
2,700,000 27%

آقای رضا عظیمی/ رئیس اداره

تعداد سهام درصد سهام
2,700,000 27%

آقای پرویز موقر/ مهندس کل

تعداد سهام درصد سهام
1,000,000 10%

آقای بهلول امیری/ مدیر کل اجرا

تعداد سهام درصد سهام

300,000

3%

آقای محمد کشمیری حق/مهندس عمران

تعداد سهام درصد سهام
300,000 3%

آقای عبدالعظیم اکبریان/ مهندس مکانیک

تعداد سهام درصد سهام
300,000

3%